Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 18,096.05 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Türkiye'de ki müzikseverlerin ve müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ticari ve sosyal faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiyenin bir çok bölgesine temsilciliğini yapmakta olduğumuz markaların toptan ve perakende satışını ve üretimi,de   yapmaktayız. Altyapımızdaki zengin müzisyen kadromuz, ihtiyaçlarınızı gereği gibi değerlendirerek bizim için değil sizin için en uygun çözümleri üretmektedir.

Firmamızın başlıca faaliyet konusu müzik enstrümanları satışı imalatıve ticaretidir. Bununla bağlantılı olarak her türlü müzik gereci, aksesuarı ve dökümanını temin edebileceğiniz firmamızda, toplu alımlarınız için uygun ödeme seçenekleri ile alım yapabilmeniz de mümkündür.

Müziği hobi olarak ele alanlardan tutun da profesyonel olarak uğraşanlara kadar geniş bir kullanıcı yelpazesine hizmet veren şirketimiz, gelecekte de sizin için çalışmalarına devam edecektir.

Kalitesi tüm dünyada kanıtlanmış önemli bir çok markayı ve özel olarak seçilmiş enstrumanları Türkiye'de beğeninize sunmaktayız.

 

Ayrıca, bakımı ve onarımı yapılması için enstrümanlarınızı işinin ehli kişilerin ellerine bırakabilirsiniz. Böylelikle bakım gereksinimlerinizde gideceğiniz tek adres Dolunay Müzik Aleleri olacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Karagöz Mah İstasyon Cad Ceydeliler Apt No:18/B Şahinbey/Gaziantep

03426060612
info@dolunaymuzik.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

TABELA TABELACI

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.